×

Upozornění

JFTP::login: Unable to login

JFTP: :write: Nelze použít pasivní režim

CHYTRÉ DOMY - pro milovníky komfortu.

Zrychlující se tempo, současné doby společně s neustálým technologickým vývojem, daly základ pro nový rozměr bydlení. Tímto rozměrem je chytrý dům.
Chytrý dům znamená komfort, bezpečí, úsporu, moderní design a mnoho dalšího. Chytrý dům kombinuje nejmodernější  technologii, která zpříjemní vaše bydlení.

Takovéto řešení bydlení obsahuje například inteligentní vytápění, regulaci světla, zabezpečení domácnosti, ovládání spotřebičů a multimédií nebo měření energií. Chytrý dům se dokáže bez vaší přítomnosti postarat o zahradu, bazén, saunu, páru i solárium.

Jádrem celého systému, které z obyčejného domu dělá dům inteligentní, je možnost pomocí dotykového displeje nebo tlačítka jednoduše naprogramovat mnoho procesů v domě. Tím zajistíte chod domácnosti i bez vaší přítomnosti. Přes Android či iPhone dokážete ovládat svůj inteligentní dům odkudkoliv. Pomocí několika dotyků na obrazovce dokážete zamknout dům, nastavit teplotu, ztlumit světla, vyvětrat, spustit zavlažování zahrady, domácí spotřebiče a mnoho dalšího.

Jedním z pilířů, na kterých chytrý dům stojí, je bezpečnost členů domácnosti. Chytrý dům dokáže pohlídat děti i seniory, ochrání váš majetek a upozorní vás na jakoukoliv nestandardní situaci. Systém také dokáže předvídat kritické stavy v rámci technologií vzduchotechniky či vytápění. Samozřejmostí je optimalizace přístupu do domu.

Bezpečnostní systém umí omezit oprávnění nakládat se spotřebiči nebo vstup na určitá místa. V rámci zabezpečení domu jsou často integrovány také biometrické systémy. Místo klíčů od domu vám bude stačit jediný dotek prstu.

Díky provázanosti jednotlivých systémů a jejich začlenění do perfektně pracujícího celku se nestane, že by jakýkoliv proces v domácnosti neměl jasný účel. Nikdy již nebudete vytápět místnost při zapomenutém otevřeném oknu. Chytrý dům umožňuje optimalizovat a řídit chování technologií, které spolu zdánlivě nesouvisí. Jejich integrace však znamená citelnou úsporu energií i času. Chytrý dům je investicí, se kterou ušetříte na chodu domácnosti.

Inteligentní domácnost vám dopřeje maximální možný komfort. Zajistí nízkoenergetický chod domácnosti, zabezpečí dům, naplno využije předností vašich spotřebičů, umožní vám ovládat domácnost na dálku a dokáže například pohlídat děti.

Nechte i Vy do vaší stávající nebo nové domácnosti proniknout technologie, které z ní udělají chytrý dům. Naučte svůj dům myslet a uvažovat za vás. Vy se starejte o opravdu důležité věci, jako je rodina a zaměstnání.

 

Joomla templates by Joomlashine