CO DĚLÁME

Naše hlavní aktivity


Firma VILLA HOMES s.r.o. byla založena v roce 2014 třemi společníky s dlouholetými podnikatelskými zkušenostmi ve stavebnictví, dopravě, energetice, vrcholném managementu a řízením logistiky za účelem výstavby uzavřené rezidenční zóny netradičních nízkoenergetických domů a realizací kompletních stavebních činností.

V roce 2014 jsme začali s realizací stavebních prací v oblasti rekonstrukce střešního pláště průmyslových objektů. V roce 2015 byla zahájena výstavba uzavřené rezidenční zóny netradičních nízkoenergetických domů a realizace kompletních stavebních činností. V roce 2016 jsme zahájili činnost pracemi na revitalizaci střešního pláště vzájemně propojených budov komplexu Centra sociálních služeb Rožmitál pod Třemšínem.

Jsme moderní a dynamická společnost se zaměřením na kvalitu a potřeby klientů. Zajišťujeme řízení a realizaci staveb. Výstavbu rodinných a bytových domů, celkové rekonstrukce, průmyslové a komerční stavby, průmyslové haly.

Nabízíme komplexnost, profesionalitu, individuální přístup, mnohaleté zkušenosti a vždy kvalitní provedení. Dobré jméno společnosti, kvalitní realizace staveb, čestné a morální jednání, náročnost k sobě, spolupracovníkům i dodavatelům a zodpovědnost vůči životnímu prostředí.

 


DÁLE NABÍZÍME

REALIZACI NOVOSTAVEB

Plánujete postavit novostavbu? Hledáte partnera na stavbu novostavby? Ať již hledáte, kteroukoli možnost týkající se novostavby jste tu správně! VILLA HOMES s.r.o. realizuje především tyto druhy novostaveb:

 • Výstavba rodinných domů
 • Výstavba bytových domů
 • Průmyslová výstavba

Na základě požadavků klienta zajistíme realizaci kompletní novostavby na klíč, případně zajištění jen části výstavby novostavby. Jsme schopni zajistit kompletní servis včetně vypracování projektové dokumentace, zajištění stavebního povolení a veškerých stavebních prací.

Naše firma VILLA HOMES s.r.o. má zkušenosti s realizací projektů označovaných jako "Novostavby na klíč" a jak již název napovídá, princip je jednoduchý - vy nám sdělíte, jak si představujete svůj nový dům a my vám ho zrealizujeme a předáme vám klíče k Vašemu novému bydlení.

Nabízíme realizaci jakékoliv novostavby na klíč - rodinných a bytových domů, průmyslovou výstavbu, včetně zasíťování staveb - vodovody, kanalizace, elektrorozvody, ale i výstavbu příjezdové komunikace. Součástí realizace novostavby je i její okolí - pokládka trávníků nebo osetí ploch, včetně realizace automatického závlahového systém.

Realizujeme tedy jak "novostavby na klíč" včetně projektové dokumentace a vyřízení stavebního povolení, tak i realizaci jiných projektů dodaných klienty. Provádíme novostavby, rekonstrukce novostaveb a také realizujeme atypické stavby.
Samozřejmostí je optimalizace navrženého řešení dle požadavků klienta. Díky našim zkušenostem jsme schopni zajistit vysokou kvalitu díla novostavby při zachování solidní ceny za provedení díla.

Domluvte si s námi schůzku a můžeme společně realizovat váš sen.

ZEMNÍ PRÁCE

Zemní a výkopové práce jsou základem pro každou stavbu. Zemní a výkopové práce provádíme za použití moderní techniky s níž je Vaše práce hotová pohodlněji a rychleji.

Provádíme tyto práce:

 • výkop základů a základových rýh
 • přemístění, uložení a skládkování zeminy a jiných materiálů
 • zpevnění všech druhů ploch
 • příprava a zpevnění komunikací
 • hloubení jam pro stavby ( základové desky, uložení septiků, ČOV apod.)
 • výkopy pro inženýrské sítě
 • výkopy a realizaci bazénů, jezírek, jímek a výpustí
 • terénní úpravy okolí staveb až po závěrečné uhrabání a vysetí trávníku
 • terénní úpravy rovinných i svažitých terénů
 • výkopy pro kanalizací, vodovody a elektrorozvody
 • příprava terénu pro budování staveb a objektů
 • zemní práce ve ztížených podmínkách a veškeré další podobné služby v oboru zemních a výkopových prací...

Kvalitní výkopové a zemní práce provádí pouze zkušení pracovníci. Můžete se spolehnout nejen na kvalitu námi odvedené zemní práce, ale vždy také dodržujeme dohodnuté termíny a vycházíme svým zákazníkům vstříc. Při realizaci jakékoli zemní práce dbáme především na bezpečnost a pečlivost prováděných zemních prací.Využijte svůj čas efektivně a nechte tuto práci profesionálům - "zemní práce na klíč".

Zemní a výkopové práce provádíme již řadu let a za tuto dobu našich služeb využilo velké množství zákazníků, ať již malých či velkých firem. Malé zakázky na zemní a výkopové práce, které jsou pro mnohé velké firmy ztrátové, a proto je odmítají nebo nadsazují ceny, my nikdy neodmítáme!

Disponujeme stavební technikou a stroji:

CAT 304

CAT 302,5

LOCUS 903 SPEED

DAF LF s hydraulickou rukou

Vanovými kontejnery

Ostatní drobnou hutnící stavební technikou a nářadím, dále pak vybavením a zázemím pro zřízení staveniště. 

Kontaktujte nás - rádi Vám poradíme a poskytneme podrobné informace, nabídneme nejvhodnější řešení, termín realizace a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma.